Szombaton, 2024. 02. 24-én kerül megrendezésre a Szent László körúti vásártéren – a gokart pálya melletti területen – a Veterán autó- és motoralkatrész börze, melyre az ország egész területéről érkeznek a veterán autók, a klasszikus autók és motorok, továbbá a használt alkatrészek szerelmesei.

Veterán autók börzéje a Szent László körúton

Az alkalmi jófogások mellett számos látnivalót is kínál a börze. Megfakult vagy felújított ritka autó- és motoralkatrészek, kipofozott kétkerekű járművek csalogatják az érdeklődőket. A kínálatban megjelenik a Pannónia, MZ, ETZ vagy éppen a Csepel jellegzetes formája és a kerékpárok megannyi fajtája. Számtalan lehetőség várja a rendezvényre érkezőket.

Márciustól pedig csatlakozik a börzéhez a Kisállatvásár is a már megszokott családbarát, vidám hangulatával.

A Veterán autó- és motoralkatrész börzével párhuzamosan vár mindenkit számos antikvitás, régi és új használatitárgy a zsibvásáron.

A belépés a vásárlóknak gyalogosan ingyenes.

 

Puskás Tünde

Kecskeméti Piac

 

Kapcsolódó cikkünk